درباره ژیوار


شرکت تولیدی بازرگانی ژیوار سال ۱۳۸۶ با رویکردی نو در زمینه واردات و تولید چندی از محصولات مورد استفاده طراحان داخلی از قبیل کاغذ دیواری، پارچه دیواری، لمینیت و پارکت چوبی و چرمی و MDF تاسیس گردید که در پی آن با تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت و پرسنل فنی این شرکت پس از کسب مهارت‌های لازم و تجربیات مختلف صنعت تامین کالای داخلی ساختمان، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌های فعال در این بخش می‌باشد.

نام تجاري ژیوار به معنای «جریان پایدار زندگی» با هدف تقویت و اعتلاي هنر و اصالت در صنعت کالای داخلی ساختمان توأم مي‌باشد. اين مجموعه توانسته با پشتوانه علاقه‌مندی تخصص، اراده و بهره‌گیری از نيروهاي جوان و كارآمد، روزبه‌روز به توسعه و گسترش خود پيش از پيش ادامه دهد.

محصولات زنیت (مجموعه مشترک ژیوار و همکار تجاری خود zenith روسیه) متشکل از مواد اوليه‌ی با کیفیت از معتبر‌ترين شركت‌های خارجی، هنر و خلاقیت طراحان برتر دنيا و تیم فنی و پشتیبانی حرفه‌ای می‌باشد که قادر است با برترين محصولات شركت‌های اروپايي برابري نموده و بسترهای صادرات این محصولات را فراهم سازد. اين مجتمع با توان و تنوع بالاي توليد، بستر مناسبي جهت برآوردن نياز مصرف‌كنندگان و جلب رضایت مشتریان می‌باشد.

ژیوار با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص و کادر فنی ماهر در واحد تولید پدیدآورنده‌ی بالاترین کیفیت‌ها و خاص‌ترین محصولات برای شما خواهد بود. همچنین بهره‌گیری از تيم خبره و كارآمد در دپارتمان‌های توليد، بازرگاني، طراحي، حسابداری، منابع انسانی، اداری، پشتیبانی و تدارکات از سياست‌هاي اساسي و از جمله عوامل اصلی رشد ویژه ژیوار می‌باشد.

اميد است در پناه پروردگار، اين مشاركت نه‌تنها در جهت اعتلاي اين حرفه گام‌های ارزنده‌اي را بردارد، بلكه بتواند در مسير خود، سال‌هاي طولاني همكاري منسجم و شايسته‌اي را فراهم سازد. در این مسیر، استوار ایستاده‌ایم و بر آن معتقدیم كه در هر شرایطی «رو به جلو مرزی نیست»هر مشتری، عضوی از خانواده بزرگ ژیوار

تامین رضایت مشتریان از طریق رسیدگی دقیق و سریع خواسته‌های ایشان با رعایت کامل و اخلاق حرفه‌ای، توسعه و مدیریت دانش در حوزه مشتریان از طریق تحلیل داده‌ها و اطلاعات مربوط و رسیدگی مناسب، با کیفیت و سریع به مسائل مشتریان از جمله مواردیست که ما در بخش مدیریت ارتباط با مشتریان بدان توجه می‌کنیم.

مدیران و کارکنان واحد ارتباط با مشتریان شرکت ژیوار، جلب رضایت مشتریان و اخلاق مداری را هدفی مقدس می‌پندارند و متعهد هستند که با همدلی و همکاری در راستای تحقق سیاست‌های عملکردی شرکت و دستیابی به رضایت قلبی مشتریان تلاش نمایند.

توسعه هویت ایرانی در تولید محصولات

مشتریانمان محصولات ژیوار را دارای ارزش کیفی و زیبایی شناختی و بعد از آن، ارزش معنوی و هویتی می‌دانند که یکی از دلایل مهم این موضوع، تلاش ویژه ما جهت حفظ و تقویت هویت و اصالت ایرانی در تولید و انتخاب محصولات می‌باشد.

اصالت داستان محصولات، حقیقتی زنده و زاینده.

بخش قابل توجهی از صور نوین هویت و اصالت فرهنگی مبتنی بر سبک زندگی است که آن هم با درک و ارزش‌گذاری کالاها ضمن توجه به المان‌ها و نمادهای محصول همراه است. از این رو اهمیت توسعه سبک و اصالت ویژه در محصولات همواره ژیوار را به شناسایی نمادها و نشان‌ها در تاریخ و فرهنگ غنی ایرانی واداشته و امید در تقویت این هدف دارد.


اهداف ما

جهت گیری‌های استراتژیک ژیوار همواره بر مبنای ۵ ارزش محوری افزایش کیفیت و اصالت محصولات، پیشرو بودن در بکارگیری آخرین تکنولوژی‌ها، ارتقا سودآوری پایدار، رقابت پذیری و توسعه بازار بین المللی بوده است؛ و با توجه به شرایط اقتصادی ایران و به توصیه متخصصان امور مالی اهداف زیر از جمله برنامه‌های تحقیق و توسعه ژیوار می‌باشند.

از جمله افتخارات ژیوار

دریافت جایزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۱۴۰۰

خدمات پس از فروش

نصب و راه اندازی

نصب و راه‌اندازی کلیه محصولات پارکت و لمینت مجموعه زنیت توسط متخصصین آموزش دیده، مجرب و قابل اطمینان ژیوار انجام می‌شود.

اطلاعات بیشتر

ضمانت کیفیت

کلیه‌ی محصولات ژیوار از کیفیت و اصالت بسیار بالایی برخورده بوده و تمامی کالاهای ارائه شده را با ضمانت نامه معتبر عرضه می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر