خدمات نصب و راه‌اندازی لمینیت

از آنجایی که نصب لمینیت‌های زنیت به جهت دارا بودن ابعاد بزرگ و خاص در مقایسه با سایر لمینیت‌های موجود در بازار ایران، حساسیت بیشتری دارند؛ در صورت تمایل شما، نصب و راه‌اندازی کلیه محصولات پارکت و لمینت مجموعه زنیت توسط متخصصین آموزش دیده، مجرب و قابل اطمینان ژیوار انجام می‌شود.


نصب لمینیت با توجه به تکنیک به کار رفته در لبه‌های آن نسبتا ساده است و کلیک‌ها به راحتی در یکدیگر قفل می‌شوند.

قبل از هر چیز باید از صاف و یکدست بودن سطح کار مطمئن شد چراکه ناصافی کف باعث پایین آمدن کیفیت کار می‌شود و بنابراین در صورت نیاز لازم است ناهمواری‌ها به کمک ملات یا سیمان برطرف شوند.

لمینیت بر روی سطوحی از قبیل موزائیک، سنگ، سرامیک، بتن و حتی چوب قابل نصب است ولی روی پوششی مانند موکت قابل اجرا نبوده و می‌باید جمع شود.

استفاده از فوم سایلنت در زیر لمینیت باعث اصلاح پستی و بلندی‌های ناچیز و همچنین مقاومت بیشتر در مقابل رطوبت و به علاوه جذب صدا می‌شود.

نکته قابل توجه اینکه تایل‌های لمینیت را ۴۸ ساعت قبل از نصب در محل قرار می‌دهند تا به اصطلاح هم هوا شوند.

خالی بودن فضای کار از هرگونه وسیله از قبیل میز و صندلی و مبل و… برای راحتی کار ضرورت است.

پس از اینکه همه شرایط جهت نصب فراهم شد تایل‌ها را به دقت از بسته بندی خارج کرده و از یک گوشه با در نظر گرفتن ابعاد فضای کار اقدام به نصب می‌کنیم.

تایل‌ها ‌را به فاصله حدود نیم سانتی‌متر از دیوار قرار می‌دهیم تا فضای کافی جهت انبساط در هوای گرم داشته باشد. عدم توجه به این نکته ممکن است باعث باد کردن لمینیت شود. درز انبساط در نهایت به کمک قرنیز پوشیده می‌شود و از نظر دور می‌ماند.

تایل‌ها را یک به یک با زاویه ۴۵ درجه به دقت و آرامی در کنار یکدیگر قرار داده در هم قفل می‌کنیم و به کمک چکش لاستیکی اتصال آن‌ها را محکم می‌کنیم.

تایل‌های انتهای هر ردیف با اره بریده و کوتاه می‌شوند.

تایل‌های لمینیت را اغلب در جهت تابش نور از پنجره قرار می‌دهند که باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود.