آلبوم کاشان

کاشان، شهر باستانی ایرانی که شاهکارهای جاودانه‌اش در موزه‌های بزرگ جهان نگهداری می‌شوند، نام جذابی است که شما را به رویاپردازی می‌اندازد: گذشته‌ای عرفانی که در آن فرهنگ‌ها در زیبایی‌شناسی جاودانه آمیخته می‌شوند، مانند باغ‌های گرانبها و معماری‌های افسانه‌ای که غیرقابل پیش‌بینی را به تصویر می‌کشند. گلدوزی در طراوت متفکرانه پناهگاهی در صحرا.

سبک این مجموعه زمزمه ای ظریف است: نقاشی ها، بافت ها و رنگ ها دست ما را در سفری در طول قرن ها می گیرند. شکل ها ناپدید می شوند، رنگ ها محو می شوند تا ناپدید شوند و به نور باز می گردند، ما را همراهی می کنند و اتاق هایمان را در ساختمانی آرام و دنج تغییر می دهند: قصری خارج از زمان به نام «خانه».

نوع آلبوم: کاغذ دیواری

جنس: PVC

ابعاد رول: ۰/۷ متر در ۱۰ متر

تکرار الگو: ۶۴ و ۹۰ سانتی متر

بسته بندی: 6 رول در هر کارتن

نام آلبوم کاشان برند پرتوفینو برگرفته از شهر کویری و کهن کاشان در مرکز ایران می‌باشد، هنرمندان و طراحان خبره پرتوفینو با سفر به کاشان، شاهکارهای این شهر باستانی را در زمینه‌های هنری، فرش‌های دستبافت و معماری کشف و در تولید آلبوم کاشان نیز از این سبک‌ها و طرح‌ها الهام گرفتند.

کاغذهای آلبوم کاشان نیز الگو گرفته از این طرح‌ها، نقش‌ها و طبیعت زیبای کاشان است که ما را به سفری شگفت انگیز در تاریخ این شهر کهن می‌برد و به فضای شما حس آرامش را هدیه می‌دهد.