سیاست حفاظت از داده‌های ژیوار

بسیار خرسندیم که از وب­سایت ژیوار بازدید می‌کنید. این خط مشی توسط شرکت ژیوار تهیه شده است و استفاده و دسترسی شما به وب­سایت به این معنی است که کلیه سیاست‌های محافظت از داده‌های ما را خوانده و پذیرفته‌اید.

ما نیز متعهد به حفظ حریم خصوصی شما هستیم و اطلاعات شخصی شما را در حد مجاز و به شیوه­ای قانونی جمع‌آوری و پردازش می‌کنیم. این سند نحوه جمع‌آوری اطلاعات، استفاده و مدت زمان نگهداری از آن‌ها را توضیح می‌دهد و به طور کلی در مورد شیوه‌های حفظ حریم خصوصی شما در وب­سایت ژیوار اطلاع­ رسانی می‌کند.

به منظور بهبود تجربه کاربری شما ممکن است گاهی سیاست حفاظت از داده‌ها را تغییر دهیم. از این رو توصیه می‌کنیم که این خط مشی را به­ صورت دوره‌ای مطالعه کنید.

سیاست حافظت از داده‌ها در چه مواردی اعمال می‌شود؟

سیاست حفاظت از داده‌ها یا همان سیاست حفظ حریم خصوصی در مواردی اعمال می‌شود که ما اطلاعات شخصی کاربران را کنترل و پردازش می‌کنیم. در واقع این سیاست در مواردی اعمال می‌شود که اطلاعات شخصی قابل شناسایی افراد از طریق دسترسی به وب‌سایت جمع‌آوری شده­ باشد.

چه داده‌های شخصی را جمع‌آوری و پردازش می‌کنیم؟

به منظور ارائه خدمات، محصولات و اطلاعات خاصی به شما ممکن است از شما بخواهیم که ثبت­نام کنید و اطلاعاتی درباره خود یا شرکت خود مانند اطلاعات تماس و شناسایی، احراز هویت و مکان را در اختیار ما قرار دهید. این اطلاعات در صورتی تحت پردازش قرار می­‌گیرند که:

  • – رضایت داده باشید.
  • – برای اجرای یک قرارداد لازم باشد.
  • – زمانی که ژیوار از نظر قانونی موظف به انجام این کار باشد
  • – زمانی که پردازش برای منافع قانونی ژیوار ضروری باشد.

 علاوه بر این، ژیوار داده‌های شخصی را در راستای هدفی که برای آن جمع‌آوری شده است پردازش می‌کند. ما از اطلاعات تماس شما برای تبلیغ محصولات یا خدمات استفاده نخواهیم کرد مگر اینکه به طور خاص درخواست دریافت اطلاعات محصول را داشته باشید. همچنین تنها در صورتی داده‌های شخصی سایر افراد را در اختیار ما قرار ‌دهید که آن‌ها به شما رضایت داده‌اند و از خط‌مشی حفاظت از داده‌های ما آگاه هستند.

لازم به ذکر است که برای جمع‌آوری اطلاعات از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم تا استفاده از این سایت را آسان‌تر و بهتر کرده و محصولات و خدمات خود را با علایق و نیازها و اهداف بازاریابی شما تنظیم کنیم. کوکی‌ها فایل‌ها یا اطلاعاتی هستند که ممکن است هنگام بازدید از یک سایت در رایانه شما (یا سایر دستگاه‌ها) ذخیره شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کوکی‌هایی که استفاده می‌کنیم؛ لطفاً خط‌مشی کوکی ما را ببینید.

برای چه اهدافی از داده‌های شخصی شما استفاده می‌کنیم؟

ما از داده‌های شما برای تحقق اهداف موردنظر و بهبود تعامل با شما استفاده می‌کنیم. به عنوان مثال، از این اطلاعات ممکن است در فرآیندهای تجاری (مانند تماس‌های تجاری، صدور صورت‌حساب یا فروش، تحویل محصول، پردازش سفارش‌ها و خرید مواد و تجهیزات)، بازاریابی‌های مجاز، بررسی دقیق تامین‌کننده، غربالگری مشتری، الزامات نظارتی، ارتباطات، پاسخگویی به درخواست‌ها، فرصت‌های شغلی در ژیوار و ایمنی و امنیت استفاده کنیم.

چگونه از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کنیم؟

ما متعهد به رعایت تمام اقدامات امنیتی مانند کنترل و محدودیت دسترسی، رمزگذاری، آموزش کارمندان، ارائه برنامه‌های اضطراری، کنترل یکپارچگی داده‌ها و ذخیره و انتقال امن داده‌ها هستیم. ما از ابزارهای فنی، فیزیکی و سازمانی برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی یا افشای غیرمجاز، پردازش غیرقانونی و سرقت یا تخریب استفاده می‌کنیم. کارمندان ما جهت احترام به حریم شخصی شما در راستای سیاست حفاظت از داده‌های شخصی عمل می‌کنند. در صورتی پردازش اطلاعات را به شخص ثالث محول می‌کنیم که اقدامات امنیتی را اجرا کند.

اطلاعات شخصی شما را در اختیار چه کسانی قرار می‌دهیم؟

ژیوار برای تحقق اهداف خود ممکن است که داده‌های شخصی شما را در وب­سایت خود افشا یا با ارائه‌دهنده خدمات شخص ثالثی که پردازش داده‌ها را به او برون­‌سپاری کرده‌ایم به اشتراک بگذارد. ارائه‌دهنده خدمات موظف است اقدامات حفاظتی و امنیتی را اجرا و از قوانین مربوط به حریم خصوصی پیروی کند.

اطلاعات شخصی شما را تا چه مدت نگه می‌داریم؟

طبق قانون، ما داده‌های شخصی شما را فقط تا زمانی که برای تحقق اهداف جمع‌آوری‌شده لازم باشد نگه می‌داریم؛ مگر اینکه الزامی قراردادی یا قانونی (مانند مقررات تجاری یا مالیاتی) برای نگهداری طولانی مدت داده‌ها وجود داشته باشد.

چه حقوقی برای شما در نظر گرفته‌ایم؟

ما متعهد به پردازش شفاف داده‌های شما هستیم. بسته به حوزه قضایی خود ممکن است حق درخواست دسترسی، تصحیح، پاک کردن و قابلیت انتقال داده‌ها را داشته باشید. همچنین تحت شرایط خاصی می‌توانید به پردازش داد‌ه‌های شخصی خود اعتراض یا پردازش را محدود کنید. اگر برای پردازش اطلاعات شخصی خود رضایت داده‌اید؛ این حق را دارید که رضایت خود را پس بگیرید. اگر می‌خواهید از حقوق خود استفاده کنید؛ لطفاً درخواست خود را از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وب­سایت ارسال نمایید.

اگر در مورد این سیاست حفاظت از داده‌ها نظر، سوال یا شکایتی دارید یا می‌خواهید هرگونه مورد نقض این سیاست را گزارش دهید؛ می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی موجود در وب­سایت با ما تماس بگیرید.

سبد خرید