سیاست تولید و انتشار محتوای سایت ژیوار

وب­سایت شرکت ژیوار و هر گونه داده، مطلب، توصیه و خدمات ارسال شده در آن به صورت رایگان و فقط برای اطلاع رسانی ارائه شده است. طبق تشخیص خود ممکن است در هر زمانی بخشی از محتوا یا ویژگی‌های وب را تغییر دهیم؛ تعلیق یا حذف کنیم. همچنین احتمال دارد که محتوای مرتبط با شخص ثالت را نیز تغییر دهیم یا حذف کنیم.

ما صریحاً بیان می‌کنیم که شرکت ژیوار هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای ارائه شده در وب­ ندارد و استفاده شما از وب­سایت به تشخیص خود شما انجام می‌گیرد. اگرچه ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا از صحت و کیفیت مطالب منتشر شده اطمینان حاصل کنیم اما ادعایی در مورد دقت و کامل بودن آن‌ها نداریم و در نتیجه مسئولیتی هم در قبال اشتباه یا عدم دقت احتمالی نیز نداریم. علاوه بر این، تضمین نمی‌کنیم که این سایت یا محتوای آن نیازهای شما را برآورده کند یا اینکه این سایت یا محتوای آن بدون وقفه، به موقع، ایمن یا بدون خطا باشد.

همچنین ما هیچ ضمانتی در مورد نتایج به دست آمده از این سایت یا محتوای آن نداریم. هیچ توصیه یا اطلاعاتی، خواه شفاهی یا کتبی، که توسط شما از ژیوار یا از طریق سایت به دست آمده باشد؛ ضمانتی ایجاد نمی‌کند مگر اینکه صریحاً به صورت کتبی بیان شده باشد.

از طرف دیگر، ما تلاش می‌کنیم تا با عوامل مخرب وب­سایت مانند ویروس‌ها مقابله کنیم اما تضمین نمی‌کنیم که سایت ما عاری از این عوامل مخرب باشد. ما هیچ مسئولیتی در برابر آسیب‌های ناشی از این عوامل نداریم و هرگونه استفاده شما از ­سایت ما با اختیار خود شما انجام می‌شود.

محصولات و خدمات

تمام اطلاعات ارائه شده در یا از طریق این سایت توسط یا از طرف ژیوار در رابطه با محصولات و خدمات آن اعم از ماهیت اطلاعات، توصیه‌ها یا موارد دیگر قابل اعتماد هستند اما مسئولیت تأیید آن‌ها بر عهده کاربران است. فروش کلیه محصولات و خدمات توسط فروشگاه‌های زنیت هوم و ضوابط قراردادی استاندارد مربوطه شرکت است که در صورت درخواست به ­صورت رایگان در دسترس شما قرار می‌گیرد. در غیر این صورت، ژیوار هیچ مسئولیت دیگری در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات ندارد.

سایت‌های مرتبط

این سایت ممکن است پیوندها و مراجعی را از یا به سایر وب‌سایت‌ها ارائه کند. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای این سایت‌ها و خسارات ناشی از دسترسی یا ناتوانی شما در دسترسی به آن‌ها نداریم.

محتوای مرتبط با شخص ثالث

این سایت ممکن است حاوی مطالب، داده‌ها یا اطلاعاتی مانند محتوای عمومی، تبلیغات و اطلاعات مرتبط با محصولات و خدماتی باشد که توسط اشخاص ثالث از طریق قالب‌بندی و سایر فناوری‌ها ارائه شده است. ما و شرکت‌های وابسته به ما هیچگونه مسئولیتی در قبال شما در برابر چنین مطالب، داده‌ها یا اطلاعاتی نداریم. ژیوار مسئولیتی در مورد تحویل یا کیفیت هر گونه کالا یا خدمات فروخته شده، تبلیغ شده یا در دسترس اشخاص ثالث در وب­سایت ما یا هر وب­سایت دیگری ندارد. اگر فکر می‌کنید هر یک از محتوای ارائه شده توسط اشخاص ثالث، حقوق شما را نقض می‌کند؛ لطفاً در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

اگر در مورد سیاست تولید و انتشار محتوا در ژیوار سوال یا پیشنهادی دارید؛ لطفاً با ما تماس بگیرید.

سبد خرید