مشاهده محصولات کالکشن تختی

از شما دعوت می‌کنیم ضمن مشاهده تصاویر محصولات کالکشن تختی، ویدیو مربوط به خط تولید کالکشن تختی در کارخانه زنیت تماشا بفرمایید.

کدهای محصولات جهت سفارش: Melbourne ،Rome ،Helsinki ،Yokohama

لازم به ذکر است جهت پاسداشت نام و یاد جهان پهلوان تختی، اسامی محصولات از شهرهایی که ایشان مدال المپیک یا جهانی دریافت کردند الهام گرفته شده است.

کارخانه پارکت لمینیت زنیت؛ جاییست برای تولید محصولی نمونه و با اصالت برای خانه‌های ایرانی؛ همچنین کلیه مواد اولیه تولید پارکت لمینیت زنیت از بهترین‌ برندهای اروپایی وارد می‌شود تا تضمینی بر کیفیت بالای آن باشد.

مغزی محصولات HDF بوده که دارای لایسنس کالیفرنیای ایالات متحده آمریکاست و تنها تعداد انگشت شماری از شرکت‌ها در سراسر جهان، از این HDF مرغوب استفاده می‌کنند.

ژیوار تنها تولیدکننده پارکت لمینیت با ضخامت 12 میلی‌متر در ایران بوده و از آخرین تکنیک‌های ساخت و برترین استانداردهای تولید که باعث مقاومت بی‌نظیر و کیفیت عالی محصولات تولیدی شده‌اند استفاده می‌کند. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد پارکت لمینیت زنیت، مقاومت بالا نسبت به خط و خش و رطوبت بوده که به علت به کار رفتن یک لایه Overlay بر روی محصول می‌باشد. در کالکشن جدید زنیت؛ علاوه بر به کارگیری آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تقویت روزافزون کیفیت محصول، تلاش کرده‌ایم با تمرکز بر شاخص‌های پایداری، زیبایی و اصالت؛ ارزش معنوی، هویت و اصالت ایرانی را بیش از پیش ارتقا دهیم.

سبد خرید