محبوب‌ترین ترندهای کاغذ دیواری 2022

سال 2022، سال محدودیت نیست! حالا می‌توانید با استفاده از طرح‌های سنتی گلدار یا مدرن و پیچیده، دکوراسیونی ملایم یا جسور و چشمگیر داشته باشید.

کاهش چشمگیر سهم کاغذ دیواری از بازار مد باعث شده بود این دیوارپوش به فراموشی سپرده شود تا اینکه در سال 2020 دوباره به رقیبی مدعی برای سایر دیوارپوش‌ها تبدیل شد. رقیبی که با تنوعی بی‌نظیر از نظر جنس و طرح به عرصه رقابت بازگشت. تنوع بالای کاغذ دیواری، مشتری را از نظر انتخاب محصول مناسب با نیاز خود به چالش می‌کشد. اگر شما هم از طرفداران کاغذ دیواری هستید و دوست دارید با ترندهای کاغذ دیواری 2022 آشنا شوید، با ما همراه باشید.

ترندهای کاغذ دیواری 2022

 1- گل‌های پررنگ

گل‌ پررنگ در مقیاس بزرگ یکی از برترین ترندهای کاغذ دیواری 2022 است. با پوشاندن یکی از دیوارهای اتاق با شاخه و برگ، فضایی جذاب بسازید. انتخاب پس‌زمینه‌ تیره به سبک رنسانس در این ایده غوغا می‌کند. 

2- رنگ متالیک براق

یکی از خیره‌کننده‌ترین گزینه‌های پیش روی شما برای ساخت فضایی شیک و زیبا، انتخاب یک کاغذ دیواری مدرن با طرحی شگفت‌انگیز و رنگی متالیک است. برای تحقق چنین رویایی می‌توانید روی محصولات ژیوار حساب ویژه‌ای باز کنید.

3- سنگ مرمر

کاغذ دیواری با طرح سنگ مرمر یکی دیگر از ترندهای محبوب سال 2022 است.

4- سبک روستیک

با استفاده از المان‌های طبیعی مانند لوازم چوبی در فضایی پوشیده شده از کاغذ دیواری‌های مدرن، خالق سبکی روستیک باشید.

5- طراحی ماکسیمالیست

ماکسیمالیسم یکی از قدرتمندترین ترندهای کاغذ دیواری 2022 است که حاوی نقوش متعدد زیبا با رنگ‌های جسور می‌باشد.

6- نقاشی دیواری

نقاشی دیواری، انتخابی ایده‌آل برای بیان یک عقیده یا نظر است. هنگام انتخاب نقاشی دیوار هیچ محدودیتی ندارید. شما می‌توانید نقاشی یک جنگل بزرگ یا حتی نقشه زمین را به خانه ببرید.

7- طبیعت

با انتخاب طرح‌هایی مانند نقش پرندگان و حیوانات در پس‌زمینه‌ای از گیاهان سرسبز، آرامش را به خانه تزریق کنید. در واقع استفاده از کاغذ دیواری، فرصتی برای آوردن طبیعت زیبا و آرامش‌بخش جهان هستی به خانه کوچک شماست.

8- طراحی هزارساله

اصطلاح طرح هزار ساله ممکن است برای خیلی‌ها آشنا نباشد اما در طراحی داخلی 2022 بسیار موردتوجه قرار گرفته است. خانه مادربزرگ خود با آن حس ناب آمیخته شده با کاغذ دیواری‌های گلدار قدیمی و جوی گرم را به یاد بیاورید، این همان چیزی است که طراحی هزارساله خلق می‌کند.

9- کاغذ دیواری‌های بافت‌دار

با استفاده از کاغذ دیواری‌های چرم، بوم و… به دیوارها بافت بدهید. با نگاهی به آلبوم کاغذ دیواری‌های چرم و بافت‌دار ژیوار قطعاً طرح موردنظر خود را پیدا خواهید کرد.

10- طرح‌های انتزاعی

با استفاده از طراحی‌های کامپیوتری می‌توانید طرح انتزاعی وقع در پس ذهن خود را به تصویر بکشید. با انتخاب اشکال هندسی پیچیده، هولرگرام‌ها و… می‌توانید یک طرح انتزاعی خارق‌العاده داشته باشید. در این راه می‌توانید از رنگ‌ و بافت‌ها نیز کمک بگیرید.

11- طرح‌های استوایی

طرح‌ و گیاهان گرمسیری یکی دیگر از ترندهای کاغذ دیواری 2022 است که خانه‌ای متفاوت و چشمگیر می‌سازد. آلبوم تروپیکال شرکت ژیوار شما را به دنیای رنگ‌­ها، سواحل خارجی، افق­‌های نو، روحیات استوایی و نقوش گیاهی و حیوانی می‌­برد.

12- اشکال هندسی ظریف

اگرچه کاغذ دیواری با طرح هندسی از دیرباز تولید می‌شده اما موارد امروزی‌تر به صورت اشکال هندسی بسیار ظریف طراحی می‌شوند.

13- آرت دکو

آرت دکو یا هنر تزئینی، سبکی است که به طراحی‌های نمادین و مجلل دهه 1920، جلوه‌ای مدرن می‌بخشد.

14- مینیمالیست

اگر در دنیای شلوغ امروز به خانه به عنوان پناهگاهی امن و آرام نگاه می‌کنید، سبک مینیمالیست برای شما مناسب‌تر است. با انتخاب رنگی ساده و طرحی ظریف، آرامش و سکوت را به خانه ببرید.

15- طرح‌های سنتی

گاهی سبک‌های قدیمی حفظ و با طراحی‌های امروزی ترکیب می‌شوند. با انتخاب یک کاغذ دیواری سنتی، حس زندگی در قرن نوزدهم در خانه‌ای از قرن بیست‌ویکم را تجربه کنید. با اجرای این ایده روی فقط یک دیوار به خصوص در آشپزخانه، ظاهر لوکس یک خانه ویکتوریایی را با حس گرم خانه مادربزرگ ترکیب کنید.

16- کاغذ دیواری پارچه‌ای

اگر از طرفداران دوآتیشه سبک ویکتوریایی هستید، با استفاده از کاغذ دیواری‌های پارچه‌ای و مبلمان مجلل به رویای خود جان ببخشید.

اگر می‌خواهید به دیوارهای خانه یا محل کار خود روح تازه‌ای ببخشید، احتمالاً کاغذ دیواری کمک بزرگی برای شما باشد، البته به شرطی که انتخابی درست و خلاقانه داشته باشید. با نگاهی به محبوب‌ترین ترندهای کاغذ دیواری 2022 متوجه می‌شوید که دست شما برای انتخاب باز است.

دیگر محدود به طرح‌های خنثی و راه‌راه نیستید، با انتخاب نقاشی دیواری، گل‌های بزرگ، رنگ‌های متالیک، طرح‌های انتزاعی، اشکال هندسی ظریف، طرح‌های استوایی و… می‌توانید فضایی جذاب بسازید. در این مسیر می‌توانید از سبک‌های مینیمالیست، آرت دکو، ماکسیمالیست و… نیز کمک بگیرید. ضمناً کاغذ دیواری‌های پارچه‌ای و بافت‌دار را نیز فراموش نکنید. انتخاب شما هر یک از این‌ها باشد، ژیوار با واردات باکیفیت‌ترین نمونه آماده خلق رویای شماست.

مشاهده کاغذ دیواری‌های ژیوار 

سبد خرید